Kawaii Mugg Free Hugs -61%
Party Ninja

Kawaii Mugg Free Hugs

Kawaii Mugg Free Hugs från Party Ninja kostar 39 kr, nedsatt från 99 kr (−61%). Ibland behöver man en kram. Köp tryggt via Vitskusten.

Art.nr: MG1484

Om produkten

Ibland behöver man en kram. Det finns ju sådana dagar. Men det kan vara lite pinsamt att be någon krama en. Hur börjar man ens en sån konversation. ”Tjenare. Fint väder idag.” ”Oj, hej! Ja, det tycker jag verkligen.” ”Mm, så kan du krama mig nu?” Det låter lite galet. Denna mugg säger vad du tänker, utan att du behöver säga det. Ingen kan väl motstå ett så sött ansikte?

39 kr
Ord. pris: 99 kr Du sparar 60 kr
Köp på Party Ninja

Du kommer till Party Ninja för att slutföra köpet. Vitskusten får en liten provision vid köp, vilket stödjer vår verksamhet.

Produktinformation

Kategori
Engångsartiklar
Butik
Party Ninja
EAN
5028486349043

Vanliga frågor

Vad kostar Kawaii Mugg Free Hugs?

Kawaii Mugg Free Hugs kostar 39 kr hos Party Ninja (nedsatt från 99 kr).

Var kan jag köpa Kawaii Mugg Free Hugs?

Hos Party Ninja via Vitskusten. Du klickar dig vidare till butiken för att slutföra köpet.

Är Kawaii Mugg Free Hugs på rea?

Ja, Kawaii Mugg Free Hugs är nedsatt med −61% från ordinarie 99 kr.